475,243
edits
(→Week before Feb 2, 20201: granola) |
(→Week before Feb 2, 20201: Shikimic acid) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| P291 || Violaxanthin || [[Property:P291]] || quantity | | P291 || Violaxanthin || [[Property:P291]] || quantity | ||
|- | |- | ||
| P292 || Quinic acid || [[Property:P292]] || | | P292 || Quinic acid || [[Property:P292]] || quantity | ||
|- | |||
| P293 || Shikimic acid || [[Property:P293]] || quantity | |||
|} | |} | ||